הערב הוציאה עיריית דימונה הודעה לתושבים בעקבות המצב הביטחוני. הודעה, איך לומר, תמוהה ומשונה במקצת. "קיימנו הערב הערכת מצב ביטחונית עם מפקד תחנת דימונה, מפקד תחנת מד״א, מפקד היקל״ר, מפקד כיבוי האש וכל כוחות הביטחון וראשי המכלולים,בה התקיים דיון על סוגיית פתיחת המקלטים", כתבו בעיריה.
לדבריהם, "לאור רחשי הלב של הציבור ועבור תחושת הביטחון שלכם אנחנו נפתח את המקלטים הציבוריים החל מהערב בשעה 22:00. אני שב ומדגיש – אין שינוי בהנחיות פיקוד העורף".
ראש העיר הצהיר כי "דימונה עיר ירוקה, ואם ירו לכור לא יעזרו גם המקלטים אז זה סתם לחפור לעירייה. אבל הרגשות שלכם תושבים אהובים הם בראש מעייני וחשוב להמשיך ולהיות קשוב ורגיש אליכם. במידה ויהיה שינוי נעדכן אתכם מיידית. המשך ערב טוב ושקט".