גופתו של החטוף אופיר צרפתי ז״ל אותרה בימים האחרונים על ידי כוח משותף של צה"ל ושב״כ ברצועת עזה, והובאה לישראל.
לאחר הליך זיהוי שבוצע על ידי גורמי רפואה ורבנות צבאיים, יחד עם המכון לרפואה משפטית ומשטרת ישראל, הודיעו ביום ד׳ (29.11.23), נציגי צה״ל ומשטרה למשפחתו של אופיר צרפתי ז״ל שנחטף ביום שבת ה-7.10.23 מאזור המסיבה ברעים, על קביעת מותו.
משפחתו כבר התבשרה על הירצחו בתחילת החורף ובני המשפחה כבר ביכו על מותו. אופיר שהשתתף במסיבה ברעים נחשב בתחילה היה לחטוף אך בהמשך הגיעה הבשורה המרה על כך שהוא נרצח.
בצהרים הפיץ חמאס תמונות קשות של החטוף, תוך טענה שהוא נורה על ידי אחד החוטפים שהתבשר על פטירת בן משפחה בהפגזה בעזה, וכעת בצה"ל החליטו לפרסם על כך שאיתרו את גופתו.