ישראל סוסנה ותזמורתו – מארחים את אמן הסקסופון דור אסרף. ומגישים לכם ביצוע מרגיע ומלטף, בעל נגיעות ים תיכוניות לשירם של שולי רנד ואמיר דדון "בין קודש לחול"
![ישראל סוסנה ודור אסרף - בין קודש לחול - אינסטרומנטלי video](https://i.ytimg.com/vi/ofa6bqzv0B4/maxresdefault.jpg#auto)
ישראל סוסנה ותזמורתו – מארחים את אמן הסקסופון דור אסרף. ומגישים לכם ביצוע מרגיע ומלטף, בעל נגיעות ים תיכוניות לשירם של שולי רנד ואמיר דדון "בין קודש לחול"
מה דעתך על הכתבה, הייתה מעניינת?
4
0
דור אסרף האלוףףףף
אין על דור אסרף מיקצוען ומדויק יודיע
וגם ישראל סוסנה על הקלידים פצצת כישרון