הגאון רבי יוסף אפרתי ורבני בד"ץ 'כשרות למהדרין' הגיעו הבוקר לסיור בחממות הידרופוניות (גידולי מים) ב'בן שמן' לבדיקת אפשרות גידול ירקות עלים לשמיטה תשפ"ב
צילום יוני לרר – המחדש
![הגר"י אפרתי הגיע לחממה לבדיקת גידולי עלים לשמיטה תשפ"ב הגר"י אפרתי הגיע לחממה לבדיקת גידולי עלים לשמיטה תשפ"ב](https://hm-news.co.il/wp-content/uploads/2020/08/IMG-20200812-WA0100-1-1024x768.jpg)
![הגר"י אפרתי הגיע לחממה לבדיקת גידולי עלים לשמיטה תשפ"ב הגר"י אפרתי הגיע לחממה לבדיקת גידולי עלים לשמיטה תשפ"ב](https://hm-news.co.il/wp-content/uploads/2020/08/IMG-20200812-WA0095-1024x768.jpg)
![הגר"י אפרתי הגיע לחממה לבדיקת גידולי עלים לשמיטה תשפ"ב הגר"י אפרתי הגיע לחממה לבדיקת גידולי עלים לשמיטה תשפ"ב](https://hm-news.co.il/wp-content/uploads/2020/08/IMG-20200812-WA0097-1024x768.jpg)
![הגר"י אפרתי הגיע לחממה לבדיקת גידולי עלים לשמיטה תשפ"ב הגר"י אפרתי הגיע לחממה לבדיקת גידולי עלים לשמיטה תשפ"ב](https://hm-news.co.il/wp-content/uploads/2020/08/IMG-20200812-WA0098-1024x768.jpg)
הגאון רבי יוסף אפרתי ורבני בד"ץ 'כשרות למהדרין' הגיעו הבוקר לסיור בחממות הידרופוניות (גידולי מים) ב'בן שמן' לבדיקת אפשרות גידול ירקות עלים לשמיטה תשפ"ב
צילום יוני לרר – המחדש
מה דעתך על הכתבה, הייתה מעניינת?
0
0
כתוב בכותרת המשנית תשע"ב במקום תשפ"ב
פעם הבאה תקרא עם משקפיים כתוב תשפב
ריגושים…
הגרי אפרתי הגיע לחממה.
פשששששששששששש
יפה כל הכבוד שכבר עכשיו דואגים לשמיטה