במהלך דברי התורה בסעודה שלישית בביהמ"ד הגדול בקרית ויזניץ בבני ברק תקף האדמו"ר מויזניץ את ה'מלשינים' אשר מבחוץ הולכים כאחד היראים, אולם המה האנשים הכי נמוכים בכלל ישראל, הדיוטא התחתונה של המחנה
בדבריו הרחיב האדמו"ר מויזניץ אודות התקופה האחרונה אשר בהם כלל העולם נמצאים במיצר בעקבות הנגיף וירוס 'קורונה'. האדמו"ר בדבריו הדגיש את חובת השמירה מפני הסכנה ושכל אחד ימנע את עצמו מלהיכנס לסכנה וישמרו את הוראות הבריאות כל אחד כפי יכולתו.
האדמו"ר המשיך בהרחבה בהזכירו את ימי חודש ניסן אייר בהם התפללו כלל ישראל במרפסות הבתים, תוך שמירה אדוקה כל כל הוראות המרחק. אכן המשיך הרבי ואמר ראו דברים נשגבים בכך, הן מצד הגשמי והן מצד הרוחני, את קרבת אלוקים לי טוב.
אולם ראו המון חורבנות ברוחניות, ממש לא יאומן כי יסופר כמה בחורים וילדים נפלו לרשת היצר בכל מיני אופנים.
בתקופה האחרונה החלו להקל במקצת על ההוראות בפתיחת כל בתי החינוך, בתי המדרש והיכלי הישיבות. אי אפשר להמשיך במצב של סגירת בתי החינוך אין זה פיתרון נאות. אולם קמה וגם ניצבה חבורת 'מלשינים'!!! רח"ל הזדעק הרבי.
זקיני הקדוש בעל ה'אמרי חיים' זיע"א היה אוהב ישראל בכל מאודו, אהב כל יהודי, אולם נגד מלשינים דיבר כל דבר אסור. מצד התורה מותר להחרימם מכלל ישראל, אסור לתת להם למלאות רצונם הנזולה. מלאים רשעות לשמה יש בהם, לדאבוננו יכולים המה להתפלל ג' תפילות ביום ולהניח תפילין , שום דבר לא שווה אצלם , צריכים להוקיעם ממחננו!
הרבי המשיך וסיפר את מה שסיפר הרה"צ רבי אברהם אלימלך בידרמן שליט"א בשבוע האחרון, כאשר בחור טירפד שמחת חתן וכלה, והמה מחלו לו לבסוף, וראו ישועה כאשר ניצלו מתאונת דרכים.
הרבי אמר כי אנשי המשטר המה אחראים לקיים סדר ולשמור על סדר הציבור לא ח"ו להרביץ ולהפריע לשמחות. אולם אלו מגיעים רק כתוצאה מהלשנות של מלשינים רח"ל. בדורות קודמים ראינו שהחרימו מלשינים מהמחנה ממש.
את דבריו חתם הרבי ברוב ברכות, שיתמו חטאים מהארץ בקרוב בימינו
אין על הרבה מויזניץ רבה צדיק וקדוש!
דברים פשוטים ביותר
לא צריכים להיות קדוש ע"ז
נכון שלא צריך להיות קדוש בשביל לומר את זה, השאלה היא האם אני ואתה והוא מקבלים את זה מכל אחד פשוט שיאמר שאסור להלשין.
הרבי מויז'ניץ הקדוש אומר כך וכווולם מקבלים את דבריו בלי פקפוק
וואלה שווה להיות תלמיד שלו
לא ירא לומר את האמת ומי שלא מתאים לו שיבלע צפרדע
מנהיג אמיתי
צודק בכל מילה.
קדוש וטהור הוא!!!!
צדיק יסוד עולם! קודש קדשים!! הלואי שהיה לנו עוד צדיקים אמיתיים כאלה שאומרים דברי יושר ואמת!
יחיו המלשינונים הרשעים ויסבלו עד שיחזרו בתשובה ויבקשו סליחה מכל מי שהזיקו אותו!