מאות השתתפו היום (שני) בהלוויתה של אסתר פולארד ע"ה, רעייתו של המרגל הישראלי יהונתן פולארד בבית העלמין בגבעת שאול בירושלים.
"הייתי עם אסתר בימים האחרונים של חייה בסוף עמדו בפניי שתי אפשרויות: לתת לה למות באופן טבעי או להיאבק על חייה. אמרתי לרופאים שהיא נלחמה עבורי במשך 30 שנה ואני לא מתכוון לוותר עליה. אתן לה את האפשרות להילחם גם על החיים שלה עצמה".
![פולארד ספד לרעייתו: "נלחמת בשבילי 30 שנה" צילום איתמר כרמון - חדשות כל העולם](https://hm-news.co.il/wp-content/uploads/2022/01/12121212-mp4-2.jpeg)
צילום איתמר כרמון - חדשות כל העולם
צילום: איתמר כרמון – חדשות כל העולם
"זו הנאמנות שאני חייב לה", המשיך פולארד. "היא הוכיחה לי נאמנות לכל השנים הארוכות הללו. לפני מותה אמרתי לאסתר – כשאת מגיעה לשערי שמיים תלכי להורים שלי, להורים שלך ולרב מרדכי אליהו, ותחכי לי שם. מתישהו אגיע גם ועד אז – אעריך ואוקיר אותך לנצח".
![פולארד ספד לרעייתו: "נלחמת בשבילי 30 שנה" פולארד ספד לרעייתו: "נלחמת בשבילי 30 שנה"](https://hm-news.co.il/wp-content/uploads/2022/01/WhatsApp-Image-2022-01-31-at-17.27.07.jpeg)
😥
וואט