לבנו של יו"ר סיעת בני תורה – בב"ב הרב משה מלאכי הגיעו להשתתף בערב החג מנהיגי וגדולי ישראל, ראשי ישיבות, רבנים, דיינים , כמו גם בכירי העסקנים בפלג הירושלמי ,לצד חברי המועצה ואנשי הסיעות ממפלגות אגודת ישראל, ש"ס ודגל התורה, ובהשתתפות קהל רב , צפו בגלריה.
גלריה: משה מלאכי בירמץ את בנו 1גלריה: משה מלאכי בירמץ את בנו 2גלריה: משה מלאכי בירמץ את בנו 3גלריה: משה מלאכי בירמץ את בנו 4גלריה: משה מלאכי בירמץ את בנו 5גלריה: משה מלאכי בירמץ את בנו 6גלריה: משה מלאכי בירמץ את בנו 7גלריה: משה מלאכי בירמץ את בנו 8
שועלים קטנים מחבלים בכרמים
מעניין שכולם הגיעו ויש רק 4 תמונות חחחחח
לא שאכפת לי מי הוא ןמהו אבל באו, שהתיאור יסתכרן עם התמונות….