רבה של העיר אלעד הגר"מ מלכא נשיא מוסדות אור המלך חיתן את נכדו הראשון עם נכדת הגר"א שוקרון ראש מוסדות נר ישראל, גדולי תורה, רבני ערים, דיינים ואישי ציבור נטלו חלק בשמחה שנערכה באולמי אבניו. צפו בתיעוד וידיאו וגלריה
גלריה: רבה של אלעד חיתן את נכדו הראשון 1גלריה: רבה של אלעד חיתן את נכדו הראשון 2גלריה: רבה של אלעד חיתן את נכדו הראשון 3גלריה: רבה של אלעד חיתן את נכדו הראשון 4גלריה: רבה של אלעד חיתן את נכדו הראשון 5גלריה: רבה של אלעד חיתן את נכדו הראשון 6גלריה: רבה של אלעד חיתן את נכדו הראשון 7גלריה: רבה של אלעד חיתן את נכדו הראשון 8גלריה: רבה של אלעד חיתן את נכדו הראשון 9