3 תושבי חברון הותקפו ונחטפו הלילה (בין רביעי לחמישי) בכפר ירכא בעת ששהו במתחם ביישוב. החשד הוא שזו נקמה על חטיפת גופת טירן פרו. בסרטון שפרסמו נראה אחד החטופים אומר: "הולכים לרצוח אותי אם לא תוחזר הגופה".
![video](https://hm-news.co.il/wp-content/uploads/2022/11/urz3hlej_gjdm3nh-mp4-1.jpg)
תיעוד מחטיפת הפלסטיני
הפלסטינים שהותקפו, בני 17, 19 ו-28 דיווחו למשטרה על האירוע החריג סמוך לשעה 03:00 לפנות בוקר. הם סיפרו שכמה גברים ביצעו ירי באוויר – והכניסו אותם בכוח לתוך רכב. בהמשך המשטרה איתרה אותם חבולים סמוך למקום שבו הוחזקו.
בסרטון שפורסם נראה אחד הפלסטינים אומר: "אני עובד ברמת הגולן – יש כאן אנשים שהולכים לרצוח אותי אם לא תוחזר הגופה. אז בבקשה, תחזירו את הגופה". התוקפים אמרו: "עין תחת עין ושן תחת שן, עצרנו בוגד מאצלכם – ואם לא תחזירו את הגופה, כך הוא ייראה". 3 הפצועים פונו לקבלת טיפול רפואי במרכז הרפואי לגליל בנהריה. המשטרה חוקרת את נסיבות האירוע.
![video](https://hm-news.co.il/wp-content/uploads/2022/11/cce7rx702jcdwvy4-mp4-1.jpg)
הם יודעים את העבודה
דרוזים גברים שבגברים לא פריירים .
הם יודעים טוב טוב מה זה ערבים.
ואני לתומי חשבתי שהם מפחדים מטומטום לפיד😃😅
שמדינת ישראל תלמד איך עובדים אם החיות בצד השני
הדרוזים דברו עם הפלסטיניים בשפה שהם מבינים והתוצאות לא אחרו לבוא
ככה מסבירים לערבים. ככה הם מבינים