בעיר אלעד חגגו אתמול את הניצחון בבחירות. באירוע השתתפו: הגאון הגדול הרב משה מאיה חבר מועצת חכמי התורה אריה דרעי יו"ר תנועת ש"ס, חכי"ם של התנועה, וקהל רב | איתי קצב תיעד
גלריה: באלעד חגגו את הניצחון בבחירות 1גלריה: באלעד חגגו את הניצחון בבחירות 2גלריה: באלעד חגגו את הניצחון בבחירות 3גלריה: באלעד חגגו את הניצחון בבחירות 4גלריה: באלעד חגגו את הניצחון בבחירות 5גלריה: באלעד חגגו את הניצחון בבחירות 6גלריה: באלעד חגגו את הניצחון בבחירות 7גלריה: באלעד חגגו את הניצחון בבחירות 8גלריה: באלעד חגגו את הניצחון בבחירות 9גלריה: באלעד חגגו את הניצחון בבחירות 10גלריה: באלעד חגגו את הניצחון בבחירות 11גלריה: באלעד חגגו את הניצחון בבחירות 12גלריה: באלעד חגגו את הניצחון בבחירות 13גלריה: באלעד חגגו את הניצחון בבחירות 14גלריה: באלעד חגגו את הניצחון בבחירות 15גלריה: באלעד חגגו את הניצחון בבחירות 16גלריה: באלעד חגגו את הניצחון בבחירות 17גלריה: באלעד חגגו את הניצחון בבחירות 18גלריה: באלעד חגגו את הניצחון בבחירות 19גלריה: באלעד חגגו את הניצחון בבחירות 20גלריה: באלעד חגגו את הניצחון בבחירות 21גלריה: באלעד חגגו את הניצחון בבחירות 22גלריה: באלעד חגגו את הניצחון בבחירות 23גלריה: באלעד חגגו את הניצחון בבחירות 24
עכשיו ניזכרו?
כי רק עכשיו זה בא לידי ביטוי שהסכמים הקואלציונים נחתמו
ע4ב רב