קהל המונים השתתפו בליל זאת חנוכה במעמד הדלקת נר שמיני דחנוכה אצל כ"ק אדמו"ר ממעזבוז'. לאחר הדלקת הנרות נערך טיש עד לשעות הקטנות של הלילה כשלאחר מכן עברו הקהל לקבלת מעות חנוכה. הצלם יהודה פרקוביץ מגיש גלריה
מעות חנוכה וסיגריות: הטיש אצל האדמו"ר ממעזבוז' 1מעות חנוכה וסיגריות: הטיש אצל האדמו"ר ממעזבוז' 2מעות חנוכה וסיגריות: הטיש אצל האדמו"ר ממעזבוז' 3מעות חנוכה וסיגריות: הטיש אצל האדמו"ר ממעזבוז' 4מעות חנוכה וסיגריות: הטיש אצל האדמו"ר ממעזבוז' 5מעות חנוכה וסיגריות: הטיש אצל האדמו"ר ממעזבוז' 6מעות חנוכה וסיגריות: הטיש אצל האדמו"ר ממעזבוז' 7מעות חנוכה וסיגריות: הטיש אצל האדמו"ר ממעזבוז' 8מעות חנוכה וסיגריות: הטיש אצל האדמו"ר ממעזבוז' 9מעות חנוכה וסיגריות: הטיש אצל האדמו"ר ממעזבוז' 10מעות חנוכה וסיגריות: הטיש אצל האדמו"ר ממעזבוז' 11מעות חנוכה וסיגריות: הטיש אצל האדמו"ר ממעזבוז' 12מעות חנוכה וסיגריות: הטיש אצל האדמו"ר ממעזבוז' 13מעות חנוכה וסיגריות: הטיש אצל האדמו"ר ממעזבוז' 14מעות חנוכה וסיגריות: הטיש אצל האדמו"ר ממעזבוז' 15מעות חנוכה וסיגריות: הטיש אצל האדמו"ר ממעזבוז' 16מעות חנוכה וסיגריות: הטיש אצל האדמו"ר ממעזבוז' 17מעות חנוכה וסיגריות: הטיש אצל האדמו"ר ממעזבוז' 18מעות חנוכה וסיגריות: הטיש אצל האדמו"ר ממעזבוז' 19מעות חנוכה וסיגריות: הטיש אצל האדמו"ר ממעזבוז' 20
לא הבנתי כלום….
הכל בסדר אף אחד לא מבין
אוקי, אז הוא עישן סיגריה מה זה עיניני ?
😏
מה זה לא מעניין אותך איך האדמור מעשן?
אבל תכלס יש לו פנים קדושות.
מי זה האיש המצחיק הזה
כלומניק מטומטם. אפילו לא שחקן מוצלח
תתבייש לך
שאילה.
מי זה היוגרמאן ?
הוא כבר בן שלושים?
תשובה..
הוא מייסד חסידות מזביבוז…….ממשיך דרכו של אור שבעת הימים…..
אשרי הדור שהבעש"ט הקדוש שרוי בתוכו…..