בבני ברק התקיימה שמחת הבר מצוה לנינו של חבר מועצת חכמי התורה וגאב"ד יורה דעה הגר"ש מחפוד, נכד לחתנו הגר"מ מוגרבי ר"י כנסת ישראל באשדוד • רבנים ואישי ציבור עלו לברך • יעקב כהן מגיש גלריה
גלריה: חבר המועצת בירמץ את נינו 1גלריה: חבר המועצת בירמץ את נינו 2גלריה: חבר המועצת בירמץ את נינו 3גלריה: חבר המועצת בירמץ את נינו 4גלריה: חבר המועצת בירמץ את נינו 5גלריה: חבר המועצת בירמץ את נינו 6גלריה: חבר המועצת בירמץ את נינו 7גלריה: חבר המועצת בירמץ את נינו 8גלריה: חבר המועצת בירמץ את נינו 9גלריה: חבר המועצת בירמץ את נינו 10גלריה: חבר המועצת בירמץ את נינו 11גלריה: חבר המועצת בירמץ את נינו 12גלריה: חבר המועצת בירמץ את נינו 13גלריה: חבר המועצת בירמץ את נינו 14גלריה: חבר המועצת בירמץ את נינו 15גלריה: חבר המועצת בירמץ את נינו 16גלריה: חבר המועצת בירמץ את נינו 17גלריה: חבר המועצת בירמץ את נינו 18גלריה: חבר המועצת בירמץ את נינו 19גלריה: חבר המועצת בירמץ את נינו 20גלריה: חבר המועצת בירמץ את נינו 21גלריה: חבר המועצת בירמץ את נינו 22גלריה: חבר המועצת בירמץ את נינו 23גלריה: חבר המועצת בירמץ את נינו 24גלריה: חבר המועצת בירמץ את נינו 25