מפקד מחוז תל אביב, ניצב פרץ עמר, התייחס היום (ראשון) בריאיון ראשון למהומות האלימות בין מתנגדי ותומכי המשטר באריתריאה, ותיאר את הכאוס בדרום העיר: "השתמשו נגדנו בגרזנים ובכל מיני דברים שפשוט לא ייאמנו, זה לא ימי הביניים". הוא הכחיש את הדיווחים שלפיהם המפכ"ל קובי שבתאי ניהל ישירות את החפ"ק לאחר שלא השתלט על הכוחות והזהיר כי ההתפרעויות האלימות עלולות לפרוץ שוב: "זה יכול להתנפץ ברגע, אנחנו דואגים שהם לא יהיו מרוכזים".
"צריך לוודא שכל הציבור מבין שמדובר בנתינים זרים, כל האירוע נסוב סביב העניין של תומכי המשטר ומתנגדי המשטר. זה משהו שקרה כנראה במדינות נוספות בעולם ומן הסתם קרה גם אצלנו, כי יש לנו כמות לא מבוטלת של זרים שנמצאים בנווה שאנן ובדרום תל אביב. זה לא קורה רק השנה, זה קרה כמעט כל שנה, אולי בקורונה פחות כי הייתה שם איזושהי מגבלה.
רוב האירועים עברו עם תקריות קטנות של אלימות כזו או אחרת במסגרת הקבוצות השונות. השנה קיבלנו לקראת לקראת הטקס לא מעט מסרים ולא מעט ידיעות מודיעיניות שהשנה זה יהיה קצת יותר מעניין, יותר אלים. תהיה פה איזושהי התנגדות. הם לא יאפשרו לתומכי המשטר לקיים את האירוע במועדון".
"אמרנו לכם" (כמאמר ינון מגל).
מדינה ששונאת את עצמה ועצם קיומה ועושה הכל כדי להרוג את אזרחיה!!!!