משפחות חטופים טוענים כי "לנוכח הרגעים הקריטיים לעסקה", והבשורות הקשות על החטופים שמתים בשבי – יקיימו מחר (ד׳) בשעה 19:30 משפחות חטופים הפגנה מול שגרירות ארה״ב (על הטיילת) בדרישה מנתניהו להצהיר על עסקה, במקביל לנאומו בקונגרס האמריקאי.
מהמשפחות נמסר: ״נתניהו ממשיך לגרור רגליים בנוגע לעסקה ומורח את הנסיעה של צוות המשא ומתן להמשך שיחות לקידום העסקה. היקרים שלנו מוחזקוים בידי חמאס בגלל נתניהו והוא מסרב לשחרר אותם בגלל סמוטריץ׳ ובן-גביר. יש חיים להציל, כל ראשי מערכת הביטחון תומכים בעסקה שעל השולחן, זו עלולה להיות ההזדמנות האחרונה להחזיר את החטופים בחיים ואסור לנו לפספס אותה.״