לא פועל? צפו כאן:
אבי גרינצייג. צילום: המחדש
"מישהו התבלבל פה"
האחרונים שיכולים להתלונן: אבי גרינצייג על הסערה השבועית
אחרי כל האירועים שהיו והזעם שהתפרץ בימין, אפשר לבקר, אבל האחרונים שיכולים לבקר זה אלו שתמכו באנרכיזם שנה שלימה, השתוללו ברחובות, שרפו כבישים, הבעירו צמתים, ניסו לפרוץ לבית ראש הממשלה, רדפו שרים וחברי כנסת. הם בוודאי לא יכולים להתלונן • יועץ התקשורת אבי גרינצייג בטור דעה, על השמאל שהתבלבל ועל הימין שהתעורר
- אבי גרינצייג
- 01/08/2024
- 20:41
- אין תגובות
מה דעתך על הכתבה, הייתה מעניינת?
374
44
הנצפים ביותר
הירשם
0 תגובות
Inline Feedbacks
צפה בתגובות
אולי יעניין אותך
מומלץ עבורך