התביעה הצבאית שוקלת ברצינות להביא את מחבל הנוח'בה שטען כי חווה התעללות מצד לוחמים במתקן הכליאה בשדה תימן, להעיד מטעם התביעה. לפי הדיווח, שנחשף לראשונה ב'חדשות 14', התביעה הצבאית מעוניינת להביא את המחבל לעדות למרות העובדה שברשותה תיעודים המאשרים את החשדות בתיק.
״קיבלתי הערב בתדהמה את הידיעה כי מחבל הנוחב׳ה שטוען להתעללות עלול להעיד בבית המשפט כנגד חיילי צה״ל. זהו עיוות מוסרי נוסף של הפרקליטות-הצבאית וניסיון נאלח לטשטש את הגבול בין הטוב לרע. אני מרים תמרור אזהרה, במידה וכך יהיה האחראיים על המעשה ישאו את זעם העם, שיהיה גדול אלפי מונים ממה שראינו בעבר".
הוא הוסיף כי "עם ישראל לא יעבור בשתיקה על השפלת חיילינו, ולא יאפשר פגיעה בחוסן והכבוד הלאומי של מדינת-ישראל עליה נלחמים טובי בנינו ובנותינו. חוסר המוסריות בשמיעת עדות של נאצי אשר לא-מכבר שחט, ביתר, ושרף את אזרחינו, כנגד החיילים שהצילו את תושבי העוטף ומדינת ישראל הוא פרק נוסף וטראגי בניתוק של מערכת המשפט, מהעם היושב בציון. אני קורא לפצ"רית להודיע עוד הערב לאזרחי ישראל כי היא איננה שוקלת לזמן את הנאצי להעיד כנגד חיילי צה״ל״.