שולחן קפה שאיתו נבלם המחבל במונסי בשנה שעברה משמש כבסיס לחנוכיה: בצדי השולחן מתנוססות המילים "נס גדול קרה כאן".
![מרגש: חנוכייה על השולחן שבלם את המחבל במונסי מרגש: חנוכייה על השולחן שבלם את המחבל במונסי](https://hm-news.co.il/wp-content/uploads/2020/12/IMG-20201213-WA0001.jpg)
כזכור בחנוכה אשתקד גבר שחור חמוש במצ'טה, פרץ לבית האדמו"ר מקוסון בעיצומו של 'מלווה מלכה' לכבוד חנוכה ודקר חמישה עשר יהודים. אחד מהם מת מפצעיו מאוחר יותר. האנשים הצליחו להדוף את המחבל בעזרת כסאות ושולחן קפה קטן שהושלכו עליו.
מאוחר יותר איתרה המשטרה את המחבל ברכבו. השנה כאמור השולחן השבור משמש לפרסומי ניסא.
![מרגש: חנוכייה על השולחן שבלם את המחבל במונסי מרגש: חנוכייה על השולחן שבלם את המחבל במונסי](https://hm-news.co.il/wp-content/uploads/2020/12/IMG-20201213-WA0000.jpg)
וואו. מצמרר. טאטע